ARCHIWUM:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 
PROSIMY O NOWY DOM DLA JASIA

JASIU JEST CUDOWNYM PSEM , ALE JEGO WADĄ JEST BRAK PRZEDNIEJ ŁAPKI...

jego numer schroniskowy to 692


Kilka miesięcy temu w schronisku w Łodzi zadzwonił telefon. Mężczyzna poinformował, że przy torach tramwajowych leży pies, obcięło mu nogę, jest cały we krwi – chyba jeszcze żyje. Kierowca schroniska pojechał na miejsce i jego oczom ukazało się zmasakrowane ciałko młodego psa. Pies trafił natychmiast na stół operacyjny, gdzie zaopatrzono i pozszywano miejsce po uciętej nóżce. Po zabiegu piesek czuł się bardzo źle, bał się, nie szukał kontaktu z człowiekiem. Został przeniesiony do schroniskowego budynku kociarni, gdzie wstąpiło w niego nowe życie i zyskał pogodne imię Jaśko.

Jaśko kiedy nabrał sił i doszedł do siebie, okazał się fantastycznym psem. Jest wesoły i łobuzerski. Uwielbia całuski i głupie zabawy. Uwielbia się przytulać, biega za zabawkami, wywala brzuch do głaskania. Jaśko to taki mega pozytywny psiak, który na mordce ma zawsze uśmiech. Nie odczuwa w ogóle braku przedniej nóżki. Jest bardzo sprawny, chętnie chodzi na spacery, potrafi biegać, wskakiwać na łóżeczko i wariować jak w pełni zdrowy piesek. Jaśko jest średniej wielkości i waży około 20 kilogramów.

To czego Jaśko nie może, to zamieszkanie w miejscu, gdzie musiałby pokonywać codziennie dużą liczbę schodów. Mogłoby to zbytnio obciążać jedyny staw barkowy.
Jaśko szuka swojego człowieka na dobre i na złe. Pamiętaj, że Jaśko to wesoły i ruchliwy psiak, który potrzebuje zabaw i miłości.

Jaśko ma około dwóch lat, jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany.

Czeka na dom w kociarni Łódzkiego Schroniska dla Zwierząt przy ulicy Marmurowej w Łodzi.

podajemy link gdzie można zobaczyć więcej zdjęć JASIA na naszej http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=5293
« Powrót


Hosting naszej strony zapewnia Ogicom